..::CreaTiv::..
-=Salutare=-

Bine ai venit in comunitatea noastra ! Iti sugeram sa arunci un ochi pe prezentari sa cunosti membri si sa faci si tu o prezentare sa stim cu cine avem deaface ! Creatorul acestui forum iti multumeste pentru binevoita vizita pe care ai efectuato si iti garantez ca nuti va parea rau !

-CreaTiv- detine momentan un singur server de counter-strike normal care garanteaza distractie, seriozitate, protejare anti-codati si cel mai important un creator intelegator care este in cautare de servere pentru a le gazdui pe acest forum care este in crestere !

Fa si tu o reclama cu noi si devii membru oficial al forumului fara nici o obligatie ! Trimite un mess pe Y!M sau spunele prietenilor tai de pe facebook de noi ! Acceptam si trimiteri pe hi5, Bearshare, eMail, si alte metode de comunicare ! Voi trimiteti, voi permiteti, noi decidem ! O echipa minunata !
Va muLtumiM!
CreatuRa CratiVA


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

..::CreaTiv::..
-=Salutare=-

Bine ai venit in comunitatea noastra ! Iti sugeram sa arunci un ochi pe prezentari sa cunosti membri si sa faci si tu o prezentare sa stim cu cine avem deaface ! Creatorul acestui forum iti multumeste pentru binevoita vizita pe care ai efectuato si iti garantez ca nuti va parea rau !

-CreaTiv- detine momentan un singur server de counter-strike normal care garanteaza distractie, seriozitate, protejare anti-codati si cel mai important un creator intelegator care este in cautare de servere pentru a le gazdui pe acest forum care este in crestere !

Fa si tu o reclama cu noi si devii membru oficial al forumului fara nici o obligatie ! Trimite un mess pe Y!M sau spunele prietenilor tai de pe facebook de noi ! Acceptam si trimiteri pe hi5, Bearshare, eMail, si alte metode de comunicare ! Voi trimiteti, voi permiteti, noi decidem ! O echipa minunata !
Va muLtumiM!
CreatuRa CratiVA
..::CreaTiv::..
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» R3nast3r3a
hAkEr I_icon_minitimeDum Dec 05, 2010 3:50 am Scris de renasterea

» muzica mea preferata:D
hAkEr I_icon_minitimeDum Dec 05, 2010 3:34 am Scris de diavoloman

» Cerere membru -oN- AgAiN [sau cum ma stii wall*Sleepy*]
hAkEr I_icon_minitimeDum Dec 05, 2010 3:11 am Scris de diavoloman

» AS dori admin
hAkEr I_icon_minitimeMier Noi 24, 2010 5:30 am Scris de Fiar@

» Eu SUnt Nutzu
hAkEr I_icon_minitimeJoi Noi 11, 2010 2:59 pm Scris de nutzu22

» r3 alL by KenT;x
hAkEr I_icon_minitimeMier Noi 10, 2010 3:05 am Scris de Cpt.Kido

» Prezentare D.N.Angel
hAkEr I_icon_minitimeMier Noi 10, 2010 3:05 am Scris de Cpt.Kido

» sunt NnZoR
hAkEr I_icon_minitimeMier Noi 10, 2010 3:03 am Scris de Cpt.Kido

» Cpt.KIdo cpt.Kido
hAkEr I_icon_minitimeMier Noi 10, 2010 3:02 am Scris de Cpt.Kido

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit


hAkEr

4 participanți

In jos

hAkEr Empty hAkEr

Mesaj  ionutz^hAkEr Joi Aug 12, 2010 10:27 pm

---> Nume :Ionut
---> Varsta :14 ani
---> Judet :Teleorman
---> Localitate :Turnu Magurele
---> Hobby-uri :Counter-Strike
---> Gen muzical preferat :Hip-Hop

---> Artist preferat :Michael Jackson

---> Ochi :Caprui
---> Par :Saten
---> Inaltime :1.70
---> Greutate :45kg
---> General :
Sunt genul de om care pun aproape orice la suflet sunt glumet si mai todeauna zambaret
de-acord
ionutz^hAkEr
ionutz^hAkEr

Fecioara
Sobolan

Mesaje : 39
Data nasterii : 23/08/1996
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 27
Localizare : TURNU MAGURELE

Sus In jos

hAkEr Empty Lol ce minciuni

Mesaj  skizzo Mier Aug 18, 2010 10:57 pm

---> Nume :Ionut Corect nu minte
---> Varsta :14 ani minte nu i-a implinit inca
---> Judet :Teleorman corect nu minte
---> Localitate :Turnu Magurele corect nu minte
---> Hobby-uri :Counter-Strike corect nu minte
---> Gen muzical preferat :Hip-Hop LoL minte s-a luat dupa mine cu hip hop nu cunoaste dacat pe nane de la mn il stie si pa ala dar mai mult asculta dance nu hip hop

---> Artist preferat :Michael Jackson corect nu minte dar apropo daca michael jackson este artistul tau preferat inseamna ca asculti Pop LoL de aici va dati seama ca minte poate nujtim noi so fi apucat Michael jackson de cantat Hip Hop

---> Ochi :Caprui corect nu minte
---> Par :Saten corect nu minte
---> Inaltime :1.70 LoL minciuna mare daca eu am 1.66 inaltime el cred ca are 1.64 sau 1.63 minciuna mare cum sa aiba el 1.70 minciuni
---> Greutate :45kg corect nu minte
---> General :
Sunt genul de om care pun aproape orice la suflet sunt glumet si mai todeauna zambaret.Da da asta sa o crezi tu pui orice la suflet Laughing da foarte glumet si cemai zambaret mai mult cred ca zambesti un om cu probleme decat tu


Deci el spune adevarul in aceasta prezentare cam 60 % sa zicem Deci asta inseaman ca 40 % sunt numai minciuni

skizzo

Mesaje : 19
Data de inscriere : 02/08/2010

Sus In jos

hAkEr Empty Re: hAkEr

Mesaj  ionutz^hAkEr Mier Aug 18, 2010 11:04 pm

ma skizzo date`n ca iti mai zic reaq cv ce te bagi ma u? am vaz prezentarea ta si hmm..... ai zis si u ca ai 1.70 si akm zici la prezentarea mea ca ai 1.66 si eu 1.64 mam bagat eu peste prezentarea ta ma???????????????????? hai jet de aici ca te oftici cand ai auzit ca prim eu admin la 20 de ore si gata ia sa intru si eu ma sa vad si de POP nu am scris care e prob la muzica acolo deoarece nu prea mai asc asa ca nu imi face u mie aici comm ca nu esti u admin sau nu detii u sv si forumu asa ca pa nu spune u ca mint ca u ai spart oalele de minciuni in prez ta
ionutz^hAkEr
ionutz^hAkEr

Fecioara
Sobolan

Mesaje : 39
Data nasterii : 23/08/1996
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 27
Localizare : TURNU MAGURELE

Sus In jos

hAkEr Empty esti un chior

Mesaj  skizzo Mier Aug 18, 2010 11:16 pm

ma tu nu ai vazut ca eu nu am primit admin cererea mi-a fost respinsa dar daca eu am 1.60 inseamna ca tu ai 1.55 lol ce copil handicapat

skizzo

Mesaje : 19
Data de inscriere : 02/08/2010

Sus In jos

hAkEr Empty LoL

Mesaj  skizzo Mier Aug 18, 2010 11:19 pm

poi tu ma ameninti pe mn pe server ca imi dai ban cand esti admin imi ziceai sa ies dupa server sa imi iei tu mie ipu ca sa imi dai ban iauzi ma cand esti admin atunci sa imi dai ban dar momentan nu esti admin ai inteles si pui tu admini de pe sv sa imi dea ban tu nici un am nu ai experienta in admin zi ma si mie adik zine si noua pe ce servere ai fost tu admin hai sa te vad akm hai ma zine

skizzo

Mesaje : 19
Data de inscriere : 02/08/2010

Sus In jos

hAkEr Empty Re: hAkEr

Mesaj  ionutz^hAkEr Joi Aug 19, 2010 1:40 am

copil handicapat esti u ma boule si te dai u mare ca ti`a dat tie cnv admin pe un parlit de sv si ce ma esti u mai inalt decat mn cu 5cm?=)))
ionutz^hAkEr
ionutz^hAkEr

Fecioara
Sobolan

Mesaje : 39
Data nasterii : 23/08/1996
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 27
Localizare : TURNU MAGURELE

Sus In jos

hAkEr Empty Re: hAkEr

Mesaj  ionutz^hAkEr Joi Aug 19, 2010 1:42 am

esti un ofticos ca ai auzit u ca o sa am admin cand o sa am 20 ore si gata ce oi fi zis u ia sa intru ma sa las eu nijte comm`uri handicapate ca mint ca nuj ce esti un ofticos apropo nu te amenintam eu ca iti dau eu ban am zis ca o sa prim u ban de la un admin ca iti aflu ip`ul iti facusem poza cu paint si dateam la un admin sa imi dea ban pe ip cum adica at cand am eu admin sa iti dau tie ban sa nuj ce poi ma u dc ai facut ma reclama a la sv tau? poi ce faci ma vii te joci pe sv abia ai o ora faci cerere de admin 2 cereri 2 prezentari si dupaia ce faci reclama la sv tau? poi ce e asta ma
ionutz^hAkEr
ionutz^hAkEr

Fecioara
Sobolan

Mesaje : 39
Data nasterii : 23/08/1996
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 27
Localizare : TURNU MAGURELE

Sus In jos

hAkEr Empty LoL

Mesaj  skizzo Joi Aug 19, 2010 2:17 am

cine se oftica ma mamaligo eu lol cum sa ma oftic eu dar ia fi at putin ma intereseaza ca o sa iei tu admin si asa nu sti sa il folosesti dar sg lucru care m-a facut sa intru aici e ca ma amenintai tu pe mine ca imi dai ban cand o sa fi admin si imi ziceai sa ies ca sa imi iei ipu sa imi dai ban cand esti admin cand oi fi tu admin atunci sa imi dai ban nu sa imi zici ca imi dai ban si ca imi iei ipu ca sa imi dai ban cand oi fi tu admin.Momentan tu esti un cacat nu esti nici un admin si vezi da eu sunt mai inalt cu 5 cm decat tine adik eu am 1.65 si tu ai 1.60 asa ca tot ai mintin NU VEZI MA CA SPUI NUMAI MINCIUNI .IN PREZENTAREA AIA AI MINTIT IN PROPORTIE DE 40% Laughing LOL CE HANDICAPAT SI CE MAMALIGA Laughing

skizzo

Mesaje : 19
Data de inscriere : 02/08/2010

Sus In jos

hAkEr Empty haha

Mesaj  skizzo Joi Aug 19, 2010 2:19 am

tu deabi sti sa instalezi counter strike si mai vrei si admin hai ma raspundem la intrebarea de sus spune-mi pe ce servere ai fost tu admin hai zi de ADMIN nu SLOT zi pe ce servere ai fost admin Nu ai fost pe nici unu

skizzo

Mesaje : 19
Data de inscriere : 02/08/2010

Sus In jos

hAkEr Empty Ce face Domnul hAkEr

Mesaj  skizzo Joi Aug 19, 2010 4:20 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
UITATI-VA

skizzo

Mesaje : 19
Data de inscriere : 02/08/2010

Sus In jos

hAkEr Empty esti un bou asa ca numai comm la prez mea

Mesaj  ionutz^hAkEr Joi Aug 19, 2010 5:11 am

ba prostule nu am zis ca iti dau ban cand iau admin ce reaq intelegi ca un kkt puneti reaq ochelari daca numai citesti bn asa ca imi faci u mie poza cu paint cand el injura de.... jet reaq de aici ca nu ma impresionezi deloc hai jet nu stiu eu sa fol admin cand u ai invatat de la mn comenzile fuckoff tsay psay si zici de mn si cik abia stiu sa instalez cs dute ma reaq de obsedatu reaq stai la pc de cand te trezesti sa zicem ca te trez pe la 11-12 si stai la pc pana la 2-3 noaptea sau daca te trez mai devreme tot atata stai jet mai masurat u sa vezi ca am 1.60? umflatule
ionutz^hAkEr
ionutz^hAkEr

Fecioara
Sobolan

Mesaje : 39
Data nasterii : 23/08/1996
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 27
Localizare : TURNU MAGURELE

Sus In jos

hAkEr Empty dispari

Mesaj  skizzo Joi Aug 19, 2010 5:28 am

hai dispari ma draq de ecografia draqului si de avortatu puli ce ma nu iti ie bien ai mancat cacat cand erai mic sau ce Laughing LoL ce copil avortat.Nu vezi ma ca semeni cu o ecografie se vede prin tine de slab si de alb ce esti zici de mn ca nu ies afara poi si at dc sunt asa bronzat ma si tu asa ecografie tu zici ca esti.........o ecografie Smile)lOl

skizzo

Mesaje : 19
Data de inscriere : 02/08/2010

Sus In jos

hAkEr Empty revin

Mesaj  skizzo Joi Aug 19, 2010 5:33 am

zici ca esti o ecografie esuata lol zici de mn ca stau la pc lol Laughing tu m-ai invatat pe mn de fuckoff pt ca ti-a dat tie si de tsay si de csay de astea stiam si de unde sti tu de ssay ma nu sti de la mn nu erai la mn lOl ce ecografie proasta Laughing rad si curcile de tine nu vezi sau mai bine zis se sperie si curcile de tine ca esti un experiment esuat zi ma pe ce sv ai fost tu admin nu cont de ce mi-ai zis mie hai de zi pe ce sv esti tu admin Laughing nu vezi ma ca nu ai fost pe nici unu te dateam eu pe al meu asa ca erai preten cu mine dar in rest pe nici unu dar akm prefer sa ii dau lu unu care nu stie cs admin decat tie cand oi avea sv asa o sa fac Razz ai vazut ma ca sa ai admin trebuie sa ti redirecte cate ti tu ma ca nici nu sti sa le folosesti Laughing

skizzo

Mesaje : 19
Data de inscriere : 02/08/2010

Sus In jos

hAkEr Empty Re: hAkEr

Mesaj  ionutz^hAkEr Joi Aug 19, 2010 5:52 am

nici nu imi vine sa injur cand te vad asa si daca injur ca un prost aja ca tn ma cert si cu dark ca injur pe forumul lui.Aici e prezentare ma boule nu sa dai u cu clanta taca taca taca mai taci reaq odata cand vezi ca nu te baga omu in seama
ionutz^hAkEr
ionutz^hAkEr

Fecioara
Sobolan

Mesaje : 39
Data nasterii : 23/08/1996
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 27
Localizare : TURNU MAGURELE

Sus In jos

hAkEr Empty Re: hAkEr

Mesaj  --D.N.Angel-- Joi Aug 19, 2010 1:58 pm

Bhaa animalelor...Incetati sa va mai injurati in pnm...Aici nu e loc sa va injurati...VORBITI PE MESSENGER NU PE FORUM!!! :rosu:
--D.N.Angel--
--D.N.Angel--

Gemeni
Bivol

Mesaje : 73
Data nasterii : 24/05/1997
Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 26
Localizare : Constanta

https://creativ.0wn0.com

Sus In jos

hAkEr Empty Re: hAkEr

Mesaj  ionutz^hAkEr Joi Aug 19, 2010 8:56 pm

nam ce ii face injura in continuu
ionutz^hAkEr
ionutz^hAkEr

Fecioara
Sobolan

Mesaje : 39
Data nasterii : 23/08/1996
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 27
Localizare : TURNU MAGURELE

Sus In jos

hAkEr Empty Na

Mesaj  skizzo Joi Aug 19, 2010 9:59 pm

de injurat tu vorbesti ma ca injuri pe server ca un nesimtit

Iti mai aduc o dovada ca ai injurat pe server tu nu meriti sa fi admin ma
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Un admin nu injura in halul asta

skizzo

Mesaje : 19
Data de inscriere : 02/08/2010

Sus In jos

hAkEr Empty X(

Mesaj  ionutz^hAkEr Vin Aug 20, 2010 3:41 am

u parca nu mai injurat pe mn pe sv si hai ca incepi sa ma scoti din sarite si iti dau una intre ochii aia ce zici u ca nu merit admin
ionutz^hAkEr
ionutz^hAkEr

Fecioara
Sobolan

Mesaje : 39
Data nasterii : 23/08/1996
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 27
Localizare : TURNU MAGURELE

Sus In jos

hAkEr Empty Mars

Mesaj  skizzo Vin Aug 20, 2010 6:26 am

bha coaie tu mie ma ma pupi in cur ca pa zambilica tu pe mine cand apuci tu sa imi dai mie unu intre ochi o sa zboare elefanti mars ma hai sa ne batem aman 2 ma ce pula mea

skizzo

Mesaje : 19
Data de inscriere : 02/08/2010

Sus In jos

hAkEr Empty Pe voi va ia drak ....skizzo

Mesaj  -=Dark=- Vin Aug 20, 2010 2:03 pm

....i am sorry dar esti obsedat...de indata cel injuri si te crezi sfant....si 2 pe cine draq crezi ca untereseaza inaltimea ?crezi cami pasa daca stie comenzile ? eu iii dau o lista si il avertizez, daca abuzezi zbori, nu imi umpleti forumul cu injureturi..hAcker....ai grija !
-=Dark=-
-=Dark=-
Supremus

Scorpion
Caine

Mesaje : 116
Data nasterii : 29/10/1994
Data de inscriere : 26/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Iasi

https://creativ.0wn0.com

Sus In jos

hAkEr Empty Re: hAkEr

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum